درباره ما

بنام خدا

حضور در دنیای مجازی امروز که درعصرارتباطات فاصله ها را از بین برده و دنیا را به یک دهکده جهانی تبدیل کرده است،فرصت طلایی است که از رهگذر آن می توان داشته های خود را در معرض جهانیان گذاشت و سری در میان سرها بلند کرد.

“خاوران ” شهری است که با همه زیبایی هایش همچنان ناشناخته مانده است، و متاسفانه برخی دیدگاه های سطحی و تعصبات قومی ومحلی و از آن طرف بی مهری مسئولین بالادستی ، موجب شده تا قطار توسعه و آبادانی این شهربا سرعت کمی به حرکت درآید که این امر زیبنده این شهر نیست.

داشته های تاریخی،فرهنگی،گردشگری،پتانسیل های اقتصادی و وجود فرهیختگان ونام آوران بزرگی که دراین شهر پرورش یافته اند، ما را برآن داشت تا سایت خاوران آنلاین را در دنیای اینترنت راه اندازی کنیم.

اگر چه فعالیت ما در دنیای مجازی از طریق وبلاگ شهرخاوران از سال ۱۳۸۳(قدیمی ترین وبلاگ خاوران) آغاز شده است اما به دلیل محدودیت های یک وبلاگ،ایجاد یک سایت بزرگ و کامل درباره خاوران ضروری بود.

همه ما دوست داریم خاوران هر روز زیباتر از قبل و بهتر از گذشته باشد. دوست داریم وقتی نام خاوران جایی برده می شود با افتخار از آن یاد شود و دوست داریم امروز که در دهکده جهانی قرار گرفته ایم وقتی کسی به دنبال خاوران می گردد،بتواند زیبایی های خاوران را به صورت مجازی مشاهده کند.

نکات مهم

* مسئولین وهمکاران این سایت به هیچ گروه،اشخاص ویا تشکل خاصی وابسته نبوده و تنها با هدف ایجاد پایگاهی برای معرفی هرچه بهتر خاوران و زیبایی هایش در اینترنت،تلاش خواهند کرد.

*همکاران این سایت درکنار معرفی خاوران و جلوه های ناشناخته آن، ضمن درج نظرات،دیدگاهها وانتقادات شهروندان،خود در مقام قضاوت درباره رفتار مسئولین وعملکرد آنان نبوده و اگر هم مطالب پیشنهادی و یا انتقادی رادرج کنند با هدف دلسوزی و با نیت الهی و  در جهت بهبود وضعیت خاوران خواهد بود.

*بازهم تاکید می نماییم بدون وابستگی به هرگونه فردخاص و تنها در جهت معرفی زیباییهای خاوران در سطح دنیا گام برخواهیم داشت و تلاش می کنیم با همکاری همه مردم خاوران خصوصاً فرهنگوران ،صاحبان اندیشه و مسئولین عزیزو خاورانی های مقیم شیراز،این سایت تبدیل به دانشنامه بزرگ خاوران گردد.

*خاوران آنلاین با توجه به فقر پوشش اخباراین شهر ،سعی دارد با رعایت  انصاف و عدم غرض‌ورزی اخبار خاوران را منعکس نموده و آینه ای برای انعکاس دیدگاه ها و دغدغه‌های مردم این دیار تاریخی باشد.خاوران آنلاین، این نقش را برای خود محفوظ می دارد که واسطه بین مسئولان و مردم برای مفاهمه هر چه بیشتر بین این دو در جهت شناسایی و احیای حقوق یکدیگر باشد.

امید است خاوران آنلاین،مکانی برای بیان و ترویج افکار، دیدگاه‌ها، اخبار و تحلیل‌های متفکران، اساتیدو… درباره این شهر قرار گیرد.

 

About the Author

has written 161 stories on this site.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی خاوران آنلاین. محفوظ است.
Powerd by Colex