فرماندار ویژه شهرستان جهرم درمانگاه خاوران شبانه روزی می شود

فرماندار ویژه شهرستان جهرم درمانگاه خاوران شبانه روزی می شود

photo_2017-06-11_12-42-44
فرماندار ویژه شهرستان جهرم گفت: توطئه های دشمن با وحدت و همدلی بین مردم، ناکام می ماند.
علیرضا صحرائیان در حاشیه دیدار چهره به چهره با مردم شهر خاوران ضمن محکوم کردن عملیات تروریستی اخیر گفت: قطعاً این توطئه ها با وحدت و همدلی بین مردم، ناکام خواهد ماند و هیچ چیزی در کشور مهمتر از امنیت نیست.
وی با اشاره به اینکه وقتی امنیت باشد، آرامش و آسایش، بهداشت و درمان، رفاه و فعالیت های اقتصادی و عمرانی در مسیر خودش ادامه و توسعه پیدا می کند، افزود: ان شاء الله کشور عزیز ایران اسلامی در کمال اقتدار و امنیت به فعالیت های گسترده خود در حوزه های مختلف و در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گام بردارد.
فرماندار ویژه شهرستان جهرم در بخش دیگری از سخنان خود به بیان اقدامات دولت در شهر خاوران پرداخت و اظهار داشت: پروژه هایی که در شهرخاوران افتتاح شده ایستگاه شبکه دیجیتال صدا و سیما بوده که هم اکنون این منطقه ۲۰ شبکه را پوشش می دهد.
وی از دیگر پروژه ها را ساختمان درمانگاه و ساختمان جدید شهرداری عنوان کرد و گفت: در رابطه با شبانه روزی شدن درمانگاه خاوران نیز با رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم مذاکرات لازم انجام شده و در حال پیگیری هستیم تا حداقل یک پزشک دیگر به صورت شبانه روزی در درمانگاه مستقر شود.
صحرائیان در مورد مشکلات به وجود آمده در خصوص پارک شیخ احمدی و باغات اطراف آن عنوان کرد: با پیگیری های انجام شده خط مرزی حفاظتی محیط زیست و منطقه حفاظت شده، اصلاح شده است و دیگر مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
وی بیان داشت: ۷۰ هزار متر مربع از خیابان ها، کوچه ها و معابر اصلی شهر خاوران نیز زیر سازی و آسفالت شده است.
وی همچنین در ارتباط با تسهیلات حادثه دیدگان ناشی از سیل سال گذشته نیز گفت: در خصوص آسیب دیدگان سیلاب بهمن ماه ۹۵ پیگیری ها و استعلامات لازم انجام و خسارات وارده به مراجع بالاتر اعلام شده و این موضوع نیز در هیئت دولت به تصویب رسیده است.
صحرائیان ادامه داد: در این رابطه منتظر ابلاغ تسهیلات هستیم که با بهره کم و یا به صورت بلاعوض به افرادی که خانه آنها کارشناسی و برآورد خسارت شده از طریق بنیاد مسکن اعطا شود

درباره نویسنده

748مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی خاوران آنلاین. محفوظ است.
Powerd by Colex