جامعه ی خاوران نقد پذیر نیست/ عده ای به جای حل مشکلات بیان شده دنبال حاشیه هستند/ وظیفه ی ما بیان مشکلات است دیدگاهتان را عوض کنید/ به جای شوراندن همشهریان بر علیه ما با واقعیت ها کنار بیایید

جامعه ی خاوران نقد پذیر نیست/ عده ای به جای حل مشکلات بیان شده دنبال حاشیه هستند/ وظیفه ی ما بیان مشکلات است دیدگاهتان را عوض کنید/ به جای شوراندن همشهریان بر علیه ما با واقعیت ها کنار بیایید

0.0
انگار قرار نیست عده ای با واقعیت های خاوران کنار بیایند و متاسفانه چشم هایشان را بر روی حقیقت بسته اند. عده ای فقط به دنبال این هستند که راه را باز کنند برای این که خودشان به سرانجامی برسند.برایشان مهم نیست که چه کسی و چه چیزی در این راه لطمه می خورد. خاوران را در خفه قانی فرو برده اند که حتی اگر مشکلات شهر هم گفته شود به عده ای بر می خورد بدون اینکه به حقیقت ها پی ببرند. متاسفانه عده ای در خاوران چشم هایشان را بر روی حقیقت ها بسته اند و فکر می کنند در خاوران کسی مشکلات را نمی بیند و نباید مشکلات شهر بیان شود و اگر هم از طریق تنها سایت تحلیلی خبری شهر حقایق بیان شد با شوراندن عده ای بر علیه ما به دنبال این باشند که دوباره خاوران به سمتی برود که کسی مشکلات را بیان نکند مشکلات خاوران متاسفانه یکی دو تا نیست و بد ترین و درد آورد ترینش این است که این شهر به جامعه ای تبدیل شده که نقد پذیرنیست. هر کس دوست دارد حرف خود را بزند و هر چند که حرفش هم حقیقت نداشته باشد باز هم به دنبال به کرسی نشاندن آن است .
چند روز پیش دو نفر از رانندگان سرویس مدارس شهر خاوران با خبرنگار خاوران آنلاین تماس گرفته و به بیان مشکلات خود پرداختند مشکلاتی که حتی در جلسه ی شورای شهر نیز بیان شده و امیدی به حل آن نداشتند در این میان یکی از کسانی که در این مسئله چندان هم ذینفع نبود با تحریریه سایت تحلیلی خبری خاوران آنلاین تماس گرفته و به قول خودش بدون این که مطلب و گفتگوی ما را بخواند با لحنی تند به انتقاد از ما پرداخته و ما را تهدید به شکایت می کند که این امر حکایت از این دارد که نامبرده از طریق شخص یا اشخاصی نسبت به این مسئله شورانده شده(هر چند که مشخص است چه کسانی نامبرده را بر علیه ما علم کرده اند)و جالب این است که هیچ اطلاعی هم از قانون مطبوعات و سایت های تحلیلی خبری ندارد که اگر نقدی وارد است چطور بیان کرده و یا پیگیری نماید.
واقعا جای افسوس دارد که عده ای به دنبال این هستند که به جای حمایت ،تنها مرجع خبری شهر را به هر بهانه ای به چالش کشانده و دنبال تعطیل کردن آن باشند. این دسته از افراد به دنبال این هستند که به جای پیگیری و حل مشکلات از لحاظ قانونی با هوچی گری و شلوغ کاری مثلا حرف بی جا و نا حق خود را به واقعیت نزدیک کنند. در پایان به این نکته اشاره کنیم که تحریریه و خبرنگاران سایت تحلیلی خبری خاوران آنلاین به هیچ وجه تحت تاثیر جو سازی ها قرار نخواهد گرفت و بر مبنای قانون به بیان مشکلات و واقعیت های شهر خواهد پرداخت.

برچسب :

درباره نویسنده

748مطلب نوشته است .

۶ نظر on “جامعه ی خاوران نقد پذیر نیست/ عده ای به جای حل مشکلات بیان شده دنبال حاشیه هستند/ وظیفه ی ما بیان مشکلات است دیدگاهتان را عوض کنید/ به جای شوراندن همشهریان بر علیه ما با واقعیت ها کنار بیایید”

 • فروغی wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۴, ۱۶:۳۸

  سلام جناب ناصری شما رسالت خود را درعرصه خبر به خوبی انجام داده ای وخواهی داد ومردم قشر روشنفکر از شما وسایت وزین خاوران انلاین حمایت کرده وخواهند کرد بگذار عده ای کوته فکر و واپسگرا هرچه دلشان میخواهد بگویند مردم بهترین قاضی هستند وقضاوت خواهند کرد .

 • خاورانی wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۲

  سایت تحلیلی خبری خاوران آنلاین وجدان بیدار شهر خاوران است مقتدرانه ادامه بدبن

 • رضوی wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۸

  وجود داشتن سایتی وزین همچون خاوران آنلاین افتخار شهرمان است 

 • محمدی wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۴, ۱۹:۰۹

  تقدیر و تشکر ویژه از دستندرکاران سایت خاوران آنلاین بابت زحماتی که برای پوشش خبرهای خاوران می کشند

 • محمد حسین wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۴, ۲۰:۱۶

  بیان مشکلات و درد مردم برای بعضی ها سخته چون منافعشون در خطر می یفته

 • اژدری wrote on ۱۹ مهر, ۱۳۹۴, ۷:۳۵

  ناصری جان یه خورده از مسئولین تعریف و تمجید تو.خالی بکنید همه ی مشکلاتتون حل می شه

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی خاوران آنلاین. محفوظ است.
Powerd by Colex