تنها پارک تفریحی خاوران در تاریکی فرو رفته است!!!

تنها پارک تفریحی خاوران در تاریکی فرو رفته است!!!

untitled
پارک بزگ شیخ احمدی نه تنها به عنوان بزرگ ترین و تنها ترین مکان تفریحی خاورانی ها شناخته می شود بلکه میزبان عده زیادی از مردم سایر مناطق اطراف منجمله اهالی شهرستان های جهرم و سروستان ،فسا و…است.
اما متاسفانه با اینکه سالها از افتتاح پارک می گذرد هنوز مشکلات زیادی گریبانگیر این مکان است و شاید مهمترین مسئله نداشتن برق مناسب و عدم روشنایی کافی است با اینکه شبها به خصوص در ایام تعطیل مکان فوق میزبان صدها خانواده می باشد به دلیل عدم روشنایی کافی خانواده ها باید شب نشینی و در کنار هم بودن را در تاریکی به سر ببرند.
عدم استاندارد سازی در بحث روشنایی و عدم مراقبت مناسب از امکانات پارک شیخ احمدی مشکلات عمده ای را برای گردشگران به وجود آورده است .با اینکه پروژکتور مناسبی در تپه مجاور پارک نصب شده ولیکن چند سالی می شود که بدون استفاده مانده و بنا به دلایلی که بر ما نیز پوشیده است استفاده نمی شود. در کنار سکو ها و آلاچیق های ساخته شده تیر و چراغ های برق مناسب وجود ندارد و تعداد محدودی هم که نصب شده به دلیل عدم رسیدگی تخریب و غیر قابل استفاده می باشد. لذا شایسته است که مسئولین شهر توجه بیشتری به تنها مکان تفریحی خاورانی ها داشته باشند و با فراهم کردن امکانات لحظات شاد و مرفحی را برای مردم در کنار خانواده هایشان فراهم آورند.

درباره نویسنده

748مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی خاوران آنلاین. محفوظ است.
Powerd by Colex