سکوت معنا دار اعضاء شورای شهر خاوران شکسته می شود؟

سکوت معنا دار اعضاء شورای شهر خاوران شکسته می شود؟

images
کافیست تا کمی به عقب برگردیم زمانی قبل از انتخابات شورای شهر چهارم در اوج تبلیغات انتخاباتی مثل دوره های قبل و سایر انتخابات شعار دادن ها داغ داغ بود و هر کاندیدایی برای خودش طرح و برنامه هایش بیان می کرد شاید مهمترین مسئله ای که برای خاورانی ها پر رنگ تربود بحث جواب گو بودن و برپایی جلسه ی پرسش و پاسخ اعضاء شورای شهر به مردم بود و جالب اینکه در برنامه تبلیغاتی بعضی از اعضاء فعلی شورا برنامه هایی همچون جلسه پرسش و پاسخ هر سه ماهه برپا می شود و یا اینکه درب شورا هر روز برای حضور مردم باز است و … در راس قرار داشت .
برپایی جلسه ی پرسش و پاسخ هیچ گاه در بین مسئولین شهر خاوران و هیچ یک از دوره های شورا مرسوم نبوده است (بجز دوره ی اول که آن هم یکبار برپا شد و حواشی زیادی داشت)و دلیلش هم شاید برای مردم نا مشخص. همین مسئله عدم برپایی جلسات پرسش و پاسخ همیشه باعث ایجاد حواشی متفاوت پشت سر اعضاء شورا بوده است. این که هر مسئولی پاسخگو باشد قاعدتا خیلی از سئوالاتی که در ذهن مردم اایجاد شده از بین می رود و شفاف سازی به وجود می اید.
قاعدتا اعضاء محترم شورای شهر خاوران نیز افرادی دلسوز و توانا هستند که هدفشان خدمت رسانی به مردم است و در حد توان خود فعالیت می کنند اما متاسفانه عدم پاسخگویی به عموم و فاصله گرفتن از بعضی وعده های تبلیغاتی باعث شده تا حساسیت های بیشتری در بین مردم ایجاد شود.
این که یک نفر از اعضاء شورا در فضای مجازی دنبال پاسخگویی به عده ای محدود از همشهریان باشد آن هم با حواشی زیاد نه شایسته شورای اسلامی شهر است و نه همشهریان ،و این خود باعث ایجاد تنش بیشتری می شود مگر فقط یک نفر عضو شورای شهر است یا مگر چند نفری که در فضای مجازی هستند ساکن خاوران هستند؟ اگر هدف پاسخگویی است شایسته است که جلسه پرسش و پاسخ با حضور حد اکثری همشهریان برپا گردد و اگر هدفی غیر از این مد نظر است بهتر است که دیدگاه ها عوض شده و از ایجاد حواشی بیشتر جلو گیری شود لذا در برهه زمانی که خاوران نیاز به وحدت و همدلی جهت پیشرفت دارد بهتر است که حواشی ایجاد شده بین اعضاء محترم شورا و مردم مدیریت شده و فضای همدلی ایجاد گردد تا شاهد پیشرفت هر چه بیشتر خاوران باشیم.

درباره نویسنده

748مطلب نوشته است .

۲ نظر on “سکوت معنا دار اعضاء شورای شهر خاوران شکسته می شود؟”

  • سیدرضارضوی wrote on ۷ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۶

    بنده به عنوان نماینده وخادم مردم فهیم وبافرهنگ خاوران درشورای شهرحاضرم درهرزمان ومکانی جوابگوی تک تک مردم بوده وآنچه راکه می دانم واطلاع دارم دراختیاراقشارمختلف مردم قراردهم .این امرمهم راوظیفه خوددانسته ودوست دارم تمام همشهریان درامورات شهردخالت داشته وبی تفاوت نباشندواجازه ندهندیک سری مسایل بی ارزش جلو پیشرفت شهر وامیدبه آینده ای روشن رابگیرد .به نظرمن شورانماینده مردم است وهیچ چیزمحرمانه ای ندارد که مردم ندانند همانطورکه مردم به مااعتمادکرده اند ماهم باید به این مردم اعتمادکرده و بصورت شفاف وباصداقت کامل جوابگوی آنان باشیم .جلسات شورابایدباحضورمردم برگزارگردد وهمه ازمسایل واتفاقاتی که درشورای شهرمی گذرد مطلع باشند. سیدرضارضوی

  • حسین wrote on ۱۰ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۶

    اقای رضوی با حلواحلوا گفتن دهن شیرین نمیشه!!!!!

    برادر عزیز اگر واقعا اینطور است چرا بعد از دوسال هیچ جلسه ای برگزار نشده. چرا دیگر اعضای شورا فقط پاسخگوی اطرافیان خود در گروههای خود ساخته ی وایبری هستند؟ چرا مردم عادی جایی ندارند؟

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی خاوران آنلاین. محفوظ است.
Powerd by Colex