خاوران نماد مظلومیت/از چه بنالیم حضرات؟؟؟

خاوران نماد مظلومیت/از چه بنالیم حضرات؟؟؟

1
قبل از هر چیز فرصت را مغتنم شمرده و در همین جا از رییس و سایر اعضای محترم شورای اسلامی شهر خاوران که در مدت فعالیت خود سعی در حل این مشکلات اساسی دارند، تشکر می کنیم. در بعضی مواقع شاهد پیگیری اعضاء محترم شورا جهت حل مشکلات خاوران بوده ایم ولی متاسفانه بنا به دلایلی که بعضی هایش هم بر ما پوشیده است مشکلات همچنان باقیست
و اما :
چه طور می شود شهر و منطقه ای مثل خاوران با این همه قدمت و سابقه بالغ بر ۳۰سال شهر بودن تا این حد از کم ترین امکانات و نیازهای ضروری خود محروم باشد و کک کسی هم نگزد !؟
دیگر از چه بنالیم حضرات ! که فریادمان به آسمان است و گوش های شنوا … (واژه ای برای تکمیل این جمله نمی یابم ) !؟ از به خشکسالی کشاندن چاه های کشاورزی و قنات های منطقه ی خاوران و خاموش ماندن و دست روی دست گذاشتن مسئولین امر ؟ با توجه به بارندگی های اخیر چرا اقدامی جهت زنده کردن قنات های خشک شده صورت نمی گیرد؟
از ضرورت ایجاد شهرک صنعتی خاوران که دارد به فراموشی سپرده می شود و هر چه ما بیش تر فریاد می زنیم کم تر کسی می گوید …. به چند !؟
از اهمیت ورزش وزمین چمن و سالن اجتماعات مناسب و … برای نوجوانان و جوانان !?
از عدم توجه ی کافی و وافی به مسائل فرهنگی !؟
از محرومیت از داشتن اینترنت پر سرعت که لازمه ی زندگی امروزی است !؟
از نداشتن راهنمایی رانندگی که زمانی در خاوران فعال بود و … !؟
از فراموشی پرداختن به هنر و هنرمندان منطقه !؟
از جای خالی اماکن و امکانات رفاهی و تفریحی و سرگرمی و درمانگاه مناسب و …!؟
از غوغای بی کاری و هزار عارضه و درد بی درمانی که حاصل این معضل است مثل اعتیاد و انزوا و … !؟
از نبودن حاشیه ی امن برای سرمایه گذاری مطمئن توسط صاحبان سرمایه !؟
از چه و چه و باز هم چه و چه و… و… : نقطه چین ها را دیگر مردم ساکن خاوران بهتر از من دور افتاده از زادگاهم بلدند پر کنند !
از چه بنالیم حضرات ! که در این فضای غریب مجازی منطقه، ننالیده باشیم و از چه بگوییم که نگفته باشیم و چه قدر فریاد بزنیم که دیگر حنجره ای برای فریاد بیش تر نیست !
به راستی مانده ایم دیگر چه بگوییم به شما حضرات مسئول منطقه و شهرستان ! ما دیگر زبانمان مودر آورده است ! شما بگویید ! بگویید؛ شاید ما چشم بینا نداریم و رویاهامان تمام و کمال به حقیقت پیوسته است و خودمان خبر نداریم و نمی بینیم !؟

درباره نویسنده

748مطلب نوشته است .

۲ نظر on “خاوران نماد مظلومیت/از چه بنالیم حضرات؟؟؟”

  • محمد wrote on ۲۸ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴

    ببین آقای مدیر مسئولین اون موقع باید فکر میکردند که جمعیت خاوران چند برابر حالا بود مگه شما ۲۰ سال پیش یادت نمیاد؟؟؟خدا وکیلی از اون موقع تا حالا چه چیزی اضافه شده؟؟میخوای برات نام ببرم چه چیزی کم شده؟؟؟برو تحقیق کن ببین الان چند نفر خاورانی در شیراز زندگی میکنند این موضوع این قدر واضح است که توی سایت ویکی پدیا در مورد خاوران ذکر شده…مسئولین فکر میکنند دیگه دیر شده در حالی که اگه امکانات بره بالا مردم هم آروم آروم برمیگردن آخه کی دوست داری از شهرش اونم شهر خاوران دور باشه؟؟

  • 123 wrote on ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۳:۱۲

    به نام خدا.      سلام،        در طی چند سال است که خاوران از همه مشکلات از قبیل :اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و…رنج می کشد چرا مسولین کاری نمی کنید زود باشید کاری کنید چرا دست رو دست می گذارید مردم این شهر دارند مهاجرت می‌کنند می خواهید وقتی که شهر تهی شد کاری کنید چرا بعضی ها منتظر نابودی این شهر هستند اگر شهر تان را دوست دارین کاری و مردم هم حمایت کنند از مسولین تا این زنده و شکوه پیدا کند با این شهر خاوران سابقه تاریخی چندین ساله دارد هیچ نا امیدی به این شهر وارد نشده است و همیشه و همیشه پایدار و مستحکم و امیدوار است به امید آن روزی که  در همه ی زمینه شکوه پیدا کرده است. موفق باشید. 

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی خاوران آنلاین. محفوظ است.
Powerd by Colex