امام جمعه خاوران:تاثیرات انقلاب اسلامی،آمریکا وصهیونیسم را به وحشت انداخته است

امام جمعه خاوران:تاثیرات انقلاب اسلامی،آمریکا وصهیونیسم را به وحشت انداخته است

16gaa5218aupg5i1lp

نمازجمعه شهرخاوران با حضورپرشور مردم همیشه دراین صحنه این شهر برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه خاوران پس از دعوت حاضرین به رعایت تقوا وپرهیزگاری ودوری نمودن از گناهان ومعاصی، به رحلت چند عالم ربانی در سال جاری اشاره کرد و اظهارداشت: طبق فرموده پیغمبر (ص)  وقتی عالمی فقیه، فوت کند در اسلام رخنه و شکافی ایجاد می‎شود که هیچ چیزی نمی‎تواند جای آن را پر کند.
وی افزود:مرگ برای همه است اما چه نیکوست که از انسان فرزند عالم و باقیات وصالحات باقی بماند.
امام جمعه خاوران دربخش دیگری از خطبه های نمازجمعه به اثرات انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) پرداخت ودراین خصوص اظهارداشت: امام راحل نظام ستمشاهی را به جمهوری اسلامی تبدیل کرد که امروز به دلیل تاثیرات جهانی این انقلاب، آمریکا وصهیونیسم از ایران به وحشت افتاده اند.
هاشمی برپایی نمازجمعه در کشور را یکی دیگر از برکات انقلاب اسلامی ذکر کرد ویادآور شد: انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) خواهد بود.
گفتنی است فتوحی مسئول ستاد برگزاری نمازجمعه نیز دربین دو نماز،به برخی از مشکلات شهرخاوران اشاره کرد و اظهارداشت: خاوران فرزند ارشد جهرم است که انتظار می رود مسئولین شهرستان نگاه بیشتری به توسعه این شهر داشته باشند.
وی با تشکر از نماینده مردم شهرستان در مجلس به خاطرپیگیری برای روکش آسفالت محور ورودی خاوران از سمت جاده شیراز-جهرم،خواستارادامه آسفالت این محور تا جاده خاوران-سروستان شد.
فتوحی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری نشست مجلس خبرگان رهبری و همچنین تعیین نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد بر تداوم حضور پرشور مردم خاوران در نمازجمعه این شهر تاکید کرد.

درباره نویسنده

161مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی خاوران آنلاین. محفوظ است.
Powerd by Colex