جلسه ی رسیدگی به مشکلات شهر خاوران در اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار گردید

جلسه ی رسیدگی به مشکلات شهر خاوران در اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار گردید

IMG-20140228-WA0002پیرو پیگیری شورای اسلامی شهر خاوران از طریق نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی ،جلسه ی اختصاصی رسیدگی به مشکلات شهر خاوران در زمینه راه و شهرسازی در دفتر معاونت وزیر و مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس تشکیل گردیدو در خصوص نهایی شدن آسفالت معابر شهر خاوران، زیرساخت شهرک هاشمیه ،افتتاح راه ارتباطی جهرم خاوران به سروستان، رفع مشکل زمینهای مسکونی برخی از شهروندان نتایجی حاصل گردید.در این نشست دکتر رضایی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از زحمات مهندس عشایری مدیر کل راه و شهرسازی فارس ،خواستار تعجیل در رفع مشکلات مورد نظر گردید.این جلسه با حضور دکتر رضایی،مهندس عشایری،وفایی رئیس شورای شهر و شریفی شهردار خاوران برگزار شد.

درباره نویسنده

748مطلب نوشته است .

۶ نظر on “جلسه ی رسیدگی به مشکلات شهر خاوران در اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار گردید”

 • جواد حسن زاده wrote on ۱۰ اسفند, ۱۳۹۲, ۱۴:۲۴

  سلام. از زحمات نامبردگان در جلسه فوق سپاسگزاریم که در جهت پیشرفت خاوران قدم بر میدارند

 • سیدرضارضوی wrote on ۱۱ اسفند, ۱۳۹۲, ۹:۲۱

  باسلام وعرض ارادت خدمت خاورانی های بافرهنگ ودوست داشتنی،گرچه جادارد ازعنایت ویژه دوستانم درخاوران آنلاین نسبت به انتشارمسائل ومشکلات شهرمان بعنوان یک خاورانی که هرکجاباشم به خاورانی بودنم می بازم وافتخارمی کنم تقدیروتشکرنمایم ،اما بادیدن بعضی از اخبار،عکس هاواطلاعاتی که دررابطه با شورای شهر داده می شودوظاهرا شایداین گونه قلمداد شود که وقتی عکسی ازیک نفر ازاعضای شورای شهر که ۵ نفرند ودرکنارهم مانند انگشتان دست می باشندوهرکدامشان دارای سلیقه و هنری می باشند،درمعرض دید عموم قرارگیرداین گونه برداشت شود که دیگراعضاکجاهستندچراعکسی ازآنان نیست ،بایدخدمتتان عرض کنم جای هیچگونه نگرانی نیست اگرتصویرمادرخاوران آنلاین یاجای دیگری منتشرنمی شود دال براین نیست که مابی کارنشسته ایم نه خدای نخواسته چنین برداشتی نکنید.ما ۵ نفردرکنارهم مدال نوکری خاوران رابرگردن انداخته ایم ،آنروزی که آستین مان رابالازدیم وجرات خدمت به شما مردم رابه خوددادیم نیت مان فقط وفقط خشنودی ورضای خدا وخدمت به شما خوبان بود وبس ،پس کسی که بانیت خدمت آمده چه دیده شود وچه دیده نشودبرایش فرقی نمی کندما اهل خودنمایی نیستیم اما درتمام کارهایی که انجام می شوددخالت مستقیم داریم.ضرب المثلی است که می گویدیک دست صداندارد،آری اگرماشورای شهررایک دست فرض کنیم زمانی موفق هستیم که دست دیگرمان که مردم هستنددرکنارمان باشند.این جانب درکناردیگراعضاء هدفمان این است که خاوران رابه جایگاهی که لایق آن است برسانیم و زمانی لذت می بریم وبه خودمی بالیم که بتوانیم خدمتکار وفرمانبرخوبی برای همشهریان خاورانی باشیم و وضعیت خاوران راتغییردهیم زیراکه مابرای تغییروضعیت کنونی آمده ایم مهم هم نیست کسی نام مارابداند یاتصویری ازما مشاهده کندچون به عمل کاربرآیدبه سخنرانی وخودنمایی نیست. عمل ،تلاش وکارماخودمعرف ماهست وبس.درپایان بازهم می گویم که شورای شهرخاوران ۵ نفرندودرکنارهم برای شهرتصمیم گیری می کنند.اگرمی خواستیم هرکداممان ازپیگیری هایی که کرده ایم یا درحال انجام آن هستیم عکس بگیریم آلبوم ها پرشده بودند. (سیدرضارضوی برادرکوجک شمادرشورای اسلامی شهرخاوران)

 • کریم وفایی wrote on ۱۲ اسفند, ۱۳۹۲, ۰:۲۱

  با عرض سلام و ادب – در پاسخ به اظهارنظر همکار گرامیم جناب آقای رضوی باید به عرض برسانم ، همه ۵ نفر عضو شورای شهر و شهردار محترم با تعامل ویژه و منحصر به فردی پیگیر امورات شهر هستیم و هر عمل مثبت و کاربردی یا منفی که توسط هریک از اعضاء صورت بگیرد پای کل شورا نوشته خواهد شد و اگر اینجانب در اموری بیشتر تلاش نمایم دال بر کم کاری دیگر اعضاء نیست و هرگونه نوشته یا تصویر نیز که در این سایت یا سایت های دیگر منتشر می شود دلیل بر خودنمایی نیست بلکه بر عکس انجام وظیفه قانونی شورا در جهت اطلاع رسانی فعالیت های انجام شده می باشد و به نظر من این مسائل مهم نیست بلکه انجام کار و نتیجه اعمالی که به نفع شهر و شهروندان باشد مهم و ستودنی است .

 • علی حسین ناصری خانکهدانی wrote on ۱۲ اسفند, ۱۳۹۲, ۹:۱۲

  باسلام.همیشه خبرهایی منتشرمیشود که گاه جنبه فرهنگی دارد وگاه جنبه اطلاع رسانی دارد که خبرهای اطلاع رسانی ازاین نوع که سایت خاوران انلاین اعلام میدارد که جای بسی خوشحالی وافتخارماخاورانیهاست.درکل الحق والانصاف پیگیریهای متعدد شهردارمحترم واعضای محترم شورا قابل تقدیر ونسبت به جلسه هایی که ازطرف این مسئولان برپامیشود خالی ازنتیجه نیست چه درزیباسازی شهروچه دربحث عمران وابادی افکاروریشه یابی دقیقی تابحال انجام شده است درکل مشکلات شهرخاوران بوده وهست وما نمیتوانیم توقع زیادترازحد خودمان از شورا وشهردار داشته باشیم وهمه مشکلات قبلهاوالان نباید به گردن انها انداخت ووظیفه ماهم هست تادرکنار انان درابادانی شهرسهیم باشیم. لذاایجاجادارد ازپیگیریها ودنبال نمودن مشکلات شهر ازسوی طرفین مذکورتشکرکنم. بنده وظیفه خود میدانم ازتمام مسئولان ذی ربط حمایت همه جانبه درهرزمینه ای بعمل اورم.

 • حسن عسکری wrote on ۱۴ فروردین, ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸

  بنام یزدان بخشاینده
  بدون شک حس خاوران دوستی در بین تک تک خاورانیها ،چه مقیم و چه غیر مقیم قابل ستایش است .ضمن تشکر از پیگیری مسوولین محترمی که به هر نحوی در حال خدمت رسانی به خاوران عزیز هستند،تقاضامندم ترتیبی اتخاذ نموده تا به هرنحوی که میسر است از نظرات و پیشنهادات همشهریانی که به هر دلیلی مجبور به ترک خاوران عزیز گشته اند نیز استفاده گردد.
  مطمنا زندگی در شهرهای بزرگتر توانسته تاثیرات مثبت و منفی متفاوتی در همشهریان عزیز غیر مقیم داشته باشد که مطمنا با درایت مسوولین محترم امکان استفاده از قسمت مثبت این تاثیرات به روند روبه رشد خاوران عزیز کمک شایانی خواهد نمود .
  لذا پیشنهاد اینجانب به عنوان یک خاوران دوست غیر مقیم این است که راهکاری اندیشیده شود تا به هر نحو ممکن بتوان علاوه بر جمع کردن همشهریان عزیز در کنار هم ،از توانایی ها و استعداد همه عاشقان خاوران استفاده نمود.
  البته قبلا نیز گویا همایش خاوران شناسی برگزار گردیده است که متاسفانه بدلیل اطلاع رسانی نامناسب ،خیل عظیمی از همشهریان عزیز موفق به حضور در این همایش نگردیده اند.
  در این بین مطمنا نمونه های بسیاری شبیه به خاوران در کشور موجود است که به عنوان مثال به گردهمایی سالیانه مردم ابیانه می توان اشاره نمود که میتواند الگوی مناسبی جهت مسوولین محترم باشد .

  ای همه شعر و حکایت ای بزرگ ای بی نهایت ای همه دار و ندارم اعتبارم ای ولایت

  گریه هام تو خنده هام تو گفتنم تو خواستنم تو وقت زادن پیرهنم تو وقت مردن کفنم تو

  یش تو دریا حقیره حتی این دنیا حقیره کی می تونه از تو باشه حتی دور از تو بمیره

  من عاشق کی می تونم لایق پای تو باشم من که میمیرم اگه که یه روزی از تو جدا شم

  لایق عشق تو یکروز کمونو گذاشت تو جونش اماباز پیش تو کم بود عشق آرش با کمونش

  اگه تو بخواهی از من جرات و نفس می گیرم از صدام یه تیر می سازم یه کمون بدست می گیرم

  حتی با دست بریده از صدام یه تیر می سازم اگه تو بخواهی از من حتی جونمو می بازم.

  به امید سربلندی خاوران عزیز

 • جمشید خاوری wrote on ۲۵ فروردین, ۱۳۹۳, ۱۹:۴۱

  همانطور که اقای عسکری فرمودند قبلا چندین بار همایشهای خاوران شناسی برگزار شده اما همانطور که فرهیختگان خاورانی و خاورانیهای سایر نقاط کشور تاکید کرده اند، انتظار می رود شهرداری و شورای شهر راسا مسولیت راه اندازی دبیرخانه ی دائمی آنرا برعهده بگیرد و از انجمن فرهیختگان به عنوان موسس و برگزار کننده – بخواهد که همکاری کنیم. یا لااقل در مورد محدودیت هایی که بعضی ها دارند ایجاد می کنند از این کار فرهنگی حمایت کتد. با توجه به شناختی که از اقای وفایی اقای رضوی و سایر دوستان وجود دارد چنین انتظاری دور از دسترس نیست.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی خاوران آنلاین. محفوظ است.
Powerd by Colex