کلاغ سفید:قصه ی داروخانه خاوران/بلوار کشی خیابان انقلاب/پول بعد از قهرمانی

کلاغ سفید:قصه ی داروخانه خاوران/بلوار کشی خیابان انقلاب/پول بعد از قهرمانی

images(کلاغ سفید ستونی است است که از این به بعد به حرف های اختصاص دارد که در شهر پیچیده و بین مردم رد و بدل می شود .شاید هم بتوان گفت دردو دل مردم با مسئولین و شاید هم برعکس ،مسئولین با مردم باشد. امیدواریم که مطالب بیان شده به کسی بر نخورد و جنبه انتقادی مسئولین و مردم بالا باشد .این را هم بگوییم که ما بی طرف بودن خود را در ستون کلاغ سفید اعلام می کنیم.شما هم می توانید نویسنده کلاغ سفید باشید مطالب خود را برای ما ارسال کنید)
کلاغ سفید×××
قصه داروخانه خاوران سر دراز دارد،زمانی هست که اصلا داروخانه در خاوران وجود ندارو و یا اینکه یک دفعه چند داروخانه فعالیت خود رابا هم شروع ،بعد از مدتی که کاسبی کساد می شود همه با هم تعطیل می کنند.اما از سال گذشته قرار داد فعالیت داروخانه درماندگاه به بخش خصوصی واگذار گردید این امر باعث شد که وضعیت داروخانه تا حدودی سرو سامان بگیرد اما بعد از یک سال فعالیت داروخانه مجوز وی را تمدید نکرده به این دلیل که شخص دیگری نسبت به راه اندازی داروخانه اقدام کرده و با این توجیه که در خاوران نباید دو داروخانه فعال باشد اجازه فعالیت به فرد بومی نداده اند اما مثل روز روشن است که بعد از چند سال فعالیت ،فرد غیر بومی بنا به دلایلی داروخانه خود را تعطیل می کند و باز هم این مردم هستند که باید چوب این اتفاق را بخورند اما بهتر نیست که بجای حمایت چشم بسته از افراد غیر بومی کمی هم به افراد بومی بهاءداده و مورد حمایت قرار دهیم.
کلاغ سفید×××
بعد از مدتها بلاخره شهرداری و شورای شهر آستین خود را بالا زده اند تا نسبت به بلوار کشی خیابان انقلاب اقدام کنند. اما متاسفانه عده ای از همشهریان نسبت به انجام این اقدام مخالفت می کنند به این دلیل که طول خیابان اصلی روبروی منزل آنها کم شده و برای پارک ماشن های خود به مشکل بر می خورند .اما نظر همشهریان محترم،بهتر نیست جهت زیبایی و آبادانی شهرمان کمی مطقی تر فکر کرده و تصمیم گیری کنیم.!!!
کلاغ سفید×××
یکی از تیم های ورزشی شهرمان درگیر مسابقات منطقه ای می باشد که یکی از مسئولین شهر قول داده تا هزینه آنها را جهت شرکت در مسابقات پرداخت کند اما این مسئول شرط عجیبی گذاشته و آن اینکه در صورتی هزینه ها را پرداخت می کند که تیم قهرمان شود!!!ادر میان ورزشی ها عرف است که بعد از قهرمانی پاداش می دهند نه هزینه های مسابقات ،آقای مسئول جوانان ورزشکار را دریابید ورزش باعث سلامتی فرد و در نتیجه جامعه می شود.

درباره نویسنده

748مطلب نوشته است .

۵ نظر on “کلاغ سفید:قصه ی داروخانه خاوران/بلوار کشی خیابان انقلاب/پول بعد از قهرمانی”

 • yasin wrote on ۱۳ بهمن, ۱۳۹۲, ۱۶:۵۰

  واقعا بحال همچنین مسئولی که واسه ورزشکارها شرط میذاره باید تأسف خورد.
  تیم خاوران در تمام دوره های مسابقات یکی از مدعیان هست و باید گفت شرم آوره برای هزینه ورودی حمایت نشن و با شرط و شروط پا به مسابقات بذارن.

 • جواد حسن زاده wrote on ۱۳ بهمن, ۱۳۹۲, ۱۸:۰۹

  سلام. یک سال قبل که من بعنوان متصدی داروخانه خاوران شروع به کار کردم مردم خاوران خوشحال شدن از اینکه بالاخره یک نفر بومی پیداشد تا مشکل نبود داروخانه پس از ۶سال را حل کند. پس از گذشت مدتی در جلسه اول شورای چهارم که نماینده محترم شهرستان دکتر رضایی نیز حضور داشت از من خواسته شد تا در مورد مکانی جدید در نزدیکی درمانگاه باشم تا اینکه با همکاری شورا و شهردار عزیزمان مراحل ساخت داروخانه شروع شد و در حال حاضر ۵۰%پیشرفت فیزیکی داشته. قرارداد داروخانه بعنوان داروخانه درمانگاه خاوران بود که توسط دکتر امیری حمایت میشد . اما در اوایل دی ماه دکتر غیر بومی پیدا شد تا نسبت به راه اندازی داروخانه جدید اقدام کند و شبکه بهداشت و درمان قرارداد داروخانه درمانگاه را به خاطر وجود داروخانه جدید تمدید نکرد و من موندم و یک داروخانه بدون قرارداد با دارو و لوازم پزشکی و آرایشی بهداشتی و یک ساختمان نیمه کاره که هر دو نزدیک به چندین میلیون هزینه شده و الان هیچ کس جوابگوی من در این مورد نیست. و همه از دکتر دارو خانه جدید حمایت میکنن.

 • شهروند wrote on ۱۵ بهمن, ۱۳۹۲, ۱۸:۳۲

  این باعث تاسف هست که مسولین بجای حمایت فرد بومی از یک غیر بومی حمایت میکنند  اما وقتی که موقع کار خودشان میرسد از افراد بومی حمایند می طلبند۰

 • یک شهروند wrote on ۱۶ بهمن, ۱۳۹۲, ۱۳:۴۵

  خاورانی ها خوش استقبال و بد بدرقه اند . آخر و عاقبت این خانم دکتر بیچاره به کجا می کشد خدا داند مثل همه غریبه هایی که آمدند و دست از پا درازتر رفتند . اما تا وقتی خاورانی ها با حب و بغض با هم برخورد می کنند این شهر شهر نمی شود. بدا به حال ما …

 • کلاغ سیاه wrote on ۱۶ بهمن, ۱۳۹۲, ۱۳:۵۷

  میگن حتی کارگرای قبلی داروخانه با این داروسازه دست به یکی کرده و همشهری خودشان را دور زده اند …………………………….

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی خاوران آنلاین. محفوظ است.
Powerd by Colex