امکانات ستاد نماز جمعه شهر خاوران در کشور بی نظیر است

امکانات ستاد نماز جمعه شهر خاوران در کشور بی نظیر است

IMG_20140131_101330در پی سفر اخیر نماینده رهبری به شهر خاوران و افتتاح دفتر ستاد نماز جمعه این شهر گفتگویی با مسئول دفتر ستاد نماز جمعه شهر خاوران انجام داده ایم.ماحصل گفتگوی ما به شرح زیر می باشد.
#در مورد افتتاح ساختمان ستاد نماز جمعه توضیحاتی را ارائه دهید؟
در پی سفر نماینده رهبری به استان فارس و رایزنی های صورت گرفته ساختمان ستاد نماز جمعه توسط آیت الله تقوی افتتاح شدکه جا دارد از طریق سایت شما از تمام مسئولین استان،شهرستان ،بخش ، شهر خاوران و همچنین مردم عزیز که استقبالی بی نظیر رقم زدند تقدیر و تشکرکرده باشم .امااین استقبال بی نظیر حکایت از ولایتمداری مردم و مسئولین داردکه خود یک افتخار بزرگ برای مردم شهر خاوران است.
#نظر نماینده رهبری در مورد ستاد نماز جمعه شهر خاوران چگونه بود؟
نظر حاج آقا در مورد کار های صورت گرفته ستاد و امکانات همانطور که در سخنرانی خود فرمودند بسیار مثبت بوده است.دفتر ستاد،منزل امام جمعه،مصلی نماز جمعه،سالن فرهنگی جنب مصلی و…که در طی چند سال اخیر ساخته شده کارهای خوب و ارزشمندی می باشد که با پیگیری های صورت گرفته احداث شده است لذا به فرموده حاج آقا تقوی امکانات ستاد نماز جمعه خاوران نسبت به جمعیت این شهر در رتبه ممتاز کشوری قرار دارد.
#در مورد سفر اخیر خود که به دعوت ستاد نماز جمعه تهران بود توضیح دهید؟
در آستانه شهادت حضرت امام رضا و رحلت پیامبر سفری به مشهد انجام دادیم که مسئولین کشوری نیز حضور داشتند و بعد از مشهد به دعوت ستاد نماز جمعه تهران عازم تهران شده و دیدار با مسئولین ستاد نماز جمعه تهران و کشور در دستور کار بود که در نماز جمعه تهران به امامت حجت الاسلام خاتمی نیز شرکت کردیم. در این سفر با رایزنی های صورت گرفته ،بودجه مناسبی جهت ستاد نماز جمعه شهر خاوران تخصیص یافت.
#جلسه ی اخیر اعضای ستاد نماز جمعه استان که به میزبانی ستاد نماز جمعه صورت گرفت بر مبنای چه موضوعی بود؟
جلسه ی اخیر یک دوره آموزشی در مورد سایت شورای سیاست گزاری استان بود که به میزبانی ستاد نماز جمعه خاوران برپا گردید و افراد حاضر در این جلسه از امکانات ستادنماز جمعه شهر خاوران نیز بازدید کردند.
#در پایان چه صحبتی با مسئولین شهر خاوران دارید؟
تقاضای که از مسئولین دارم این است که برای پیشرفت شهر سعی کنند با دفتر نماینده ولی فقیه در شهر خاوران ارتباط تنگا تنگ داشته باشند و خودشان را جدا ندانند، چون دفتر نماینده ولی فقیه به عنوان نماینده رهبری است و محور اصلی محسوب می شود .مسئولین از فرصت استفاده کنند و برای پیشرفت شهر کار کنند و مسئولینی که کارای ندارند کنار بروند تا مردم زیانی نبینند.در پایان به این نکته اشاره داشته باشم که ارگان های مختلف اگر قصد استفاده از امکانات ستاد نماز جمعه را دارند باید همکاری متقابلی با ستاد نماز جمعه شهر خاوران داشته باشند.

درباره نویسنده

748مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی خاوران آنلاین. محفوظ است.
Powerd by Colex