درخشش جوان خاورانی در جشنواره خوارزمی

درخشش جوان خاورانی در جشنواره خوارزمی

DSC_0514
محمد علی حسن زاده جوان خاورانی در پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی با ارائه طرح برق و الکتروتکنیک موفق به کسب رتبه دوم استانی شده و به مرحله نهایی کشوری راه یافت. امید است که چنین استعداد هایی مورد حمایت مسئولین شهرمان قرار گرفته تا راه موفقیت و افتخارآ فرینی برای خاوران را هموار کنند.

درباره نویسنده

748مطلب نوشته است .

۵ نظر on “درخشش جوان خاورانی در جشنواره خوارزمی”

 • کریم وفایی wrote on ۲۲ آذر, ۱۳۹۲, ۲۰:۰۶

  اینجانب از طرف خود و به نیابت از سوی دیگر اعضاء محترم شورای اسلامی شهر خاوران موفقیت قابل تقدیر این جوان با استعداد از دیار کهن خاوران را صمیمانه تقدیر و تهنیت عرض نموده و امیدوارم این برادر عزیز با استعانت از خداوند متعال بتواند همواره افتخار آفرین بوده و در سنگر علم و دانش قله های بلندتری را فتح نماید و برای مردم فهیم و قدرشناس شهر عزیز خاوران موجبات سربلندی را فراهم آورد .

 • سیدمحمدحسین صحرائیان wrote on ۲۴ آذر, ۱۳۹۲, ۱۸:۱۰

  خداوندبه رفیقم محمدعلی حسن زاده خیردهدکه آبروی خاوران وخاورانی راخریده ماکه تاحدتوانمان ازاوحمایت خواهیم کرد

 • عبدالناصر عسکری wrote on ۲ تیر, ۱۳۹۳, ۱۷:۱۳

  درود بر فرزاندان خارانی که با درخشش خود، اسمان قلب های مردم را روشنایی می بخشند .شادباش ما تقدیم به جوان متعهد، متدین و به خصوص متواضع، جناب اقای حسن زاده.ارزوی موفقیت روز افزون ایشان را از خداوند بزرگ داریم.

 • عبدالناصر عسکری wrote on ۲ تیر, ۱۳۹۳, ۱۷:۱۴

  درود بر فرزندان خارانی که با درخشش خود، اسمان قلب های مردم را روشنایی می بخشند .شادباش ما تقدیم به جوان متعهد، متدین و به خصوص متواضع، جناب اقای حسن زاده.ارزوی موفقیت روز افزون ایشان را از خداوند بزرگ داریم.

 • عبدالناصر عسکری wrote on ۲ تیر, ۱۳۹۳, ۱۷:۱۶

  درود بر فرزندان سخت کوش خاورانی که با درخشش خود، اسمان قلب های مردم را روشنایی می بخشند .شادباش ما تقدیم به جوان متعهد، متدین و به خصوص متواضع، جناب اقای حسن زاده.ارزوی موفقیت روز افزون ایشان را از خداوند بزرگ داریم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی خاوران آنلاین. محفوظ است.
Powerd by Colex