کنکاش: آنچه شما از مشکلات خاوران گفته اید

كنكاش: آنچه شما از مشکلات خاوران گفته اید

P93PICA3VEU3OCAFNNYZTCAN4GX31CAP0G921CA4AVGSVCAOZVKX4CADCECCYCA1RJEO0CAZKI96DCAY3DU63CA6KYC1FCA5QLA4CCAITT5U9CAGMN2FOCAFZEC07CA6UPZ5HCAK6T9GCCASTB4ZQCAPKR4G0از این به بعد ستون کنکاش هم به نوشته های سایت اضافه خواهد شد در این قسمت از نوشته ها، مشکلات شهر از نگاه شما خوانندگان بیان می شود در قسمت اول این نوشته به تعدادی از مشکلاتی که شما اشاره کرده اید می پردازیم انشالله که با همت مسئولین برطرف شود:

پارک بی پارک!!!
خاوران یک پارک دارد به نام شیخ احمدی مسئولین در موردش مانور زیاد می دهند. ما شاالله از بس همه چیزش به پارک رفته، از وسایل اسباب بازی هایش گرفته که کسی جرات نمی کند فرزندانش را تنها در محوطه وسایل ها رها کند،ازمحوطه خود پارک که شده محل تردد و مانور موتور ها و ماشین ها که هر لحظه ممکن است خدای نا کرده تصادفی رخ دهد و هر خانواده ای که با بچه هابش به پارک می رود باید با عبور هر خودرویی گوشت تنش بریزد که اتفاقی نیفتد برای فرزند دلبندش،فضای سبز هم که ما شا الله چهار تا درخت کاشته اند پاییز به بعد که مثل چوب خشک می شوند بهار و تابستان هم که معلوم نیست سایه هایشان کجا می افتد تا حد اقل بشود ظهر رفت پارک، البته می شود رفت و باید زیر گرمای آلاچیق های نشست که قرار بود از جنسی ساخته شوند که تابستان ها خنک باشد ولی مثل این که بر عکس شده ،نظافت محوطه هم که به کل فراموش شده و خبری از پاکیزگی نیست .یعنی می شود وضعیت این پارک سرو سامان بگیرد؟؟؟

پمپ بنزین فرسوده!!!
خدا نکند خاوران بنزین تمام کنی ،یا نیست اگر هم هست که باید کلی توی صف بایستی تا از تنها پمپ فرسوده جایگاه بنزین بزنی البته شانس بیاوری بنزین زدن تو همراه نباشد با گازوئیل زدن راننده های ماشین سنگین دعوا پشت دعوا خدا به داد مسئولین جایگاه برسد، کی گفته راننده های ماشین سنگین گازوئیل قاچاق می کنند؟؟؟
خیابان نگو چاله چوله بگو!!!
گفتند قرار است از ورودی جهرم به سمت خاوران تا انتهای خیابان اصلی(انقلاب) آسفالت شود با یک وقفه وبعد از چند حادثه بالاخره تا تندیس انار جاده نا هموار خاوران روکش شد اما خیابان اصلی که ما شالله از بس چاله چوله دارد را فراموش کردند. اما دلیل آسفالت نکردنشان این که وقتی با ماشین داری تردد می کنی چاله چوله ها مانع خواب رفتنت بشوند که خدای نا کرده تصادفی چیزی رخ ندهد این هم یک نو آوری است دیگر.
حمله به شیر فلکه ها!!!
چند وقتی می شود که دزدی از باغات خاوران فرا تر از میوه ها رفته، آقا دزد ها رفته اند سراغ شیر فلکه ها رحم هم نمی کنند آهنی باشد،یا برنجی،پلاستیکی باشد یا مسی خلاصه همه را باز می کنند و می برند.باغدار ها هم شکایت کردند و پرونده ها در دست بررسی می باشد.تو پرانتز کاش دزدها کمی با مرام تربودند بابا درخت ها چه گناهی کرده اند که آ ب را بر روی آنها می بندید کمی در دزدیهایتان ابتکار بهتری به خرج بدهید.

سرعت گیر های لاستیک پنچر کن!!!
چند سال پیش از طرف شهرداری برای جلو گیری از سرعت غیر مجاز بعضی راننده ها تا دلتان بخواهد در سطح خیابان های خاوران سرعت گیر نصب کردند به مرور زمان سرعت گیر ها فرسوده شد و پیچ های آنها نمایان. و شهرداری هم فراموش کرد که آنها را ترمیم کند همین پیچ های بیرون زده از دل فیبرگلاس ها شده دردسر، از بس لاستیک موتور و ماشین پنچر کرده اند .البته شاید شهرداری برای کسب درآمد پنچر گیری های دست به تعمیر سرعت گیر ها نمی زند.

درباره نویسنده

748مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی خاوران آنلاین. محفوظ است.
Powerd by Colex