آخرین وضعیت جاده خاوران-سعادت شهر درگفت وگو با نماینده سروستان،خرامه وکوار درمجلس

آخرین وضعیت جاده خاوران-سعادت شهر درگفت وگو با نماینده سروستان،خرامه وکوار درمجلس

esmaeili

نماینده مردم خرامه، سروستان وکوار درمجلس شورای اسلامی گفت: صادقی معاون  وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت ساخت،  محفوظی، معاون بودجه، حقوقی و امورمجلس وزارت راه و شهرسازی و عشایری قائم مقام وزیر و مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس از محورهای ارتباطی شهرستان خرامه را مورد بازدید قرار دادند.

داریوش اسماعیلی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: دراین بازدید محور ارتباطی شیراز – خرامه، کربال – خرامه، خرامه – نیریز، خرامه – سروستان و محور ارتباطی خاوران – سروستان – خرامه – سعادت شهر مورد بازدید قرار گرفت.

وی بیان داشت: دراین بازدید مقررشد معاونین وزیر و قائم مقام وزیر و مدیرکل راه و شهرسازی فارس از تامین اعتبار جاده خرامه – شیراز حمایت کنند تا انشاا… تا پایان امسال محور شیراز – خرامه به بهره برداری برسد.

اسماعیلی اضافه نمود: ۱۱ کیلومتر از محور ارتباطی خرامه تا تقاطع مسیر محور خاوران – سعادت شهر _ سروستان که جزء پیمان شرکت جبل بر است در اولویت کاری آن شرکت قرار گیرد .

اسماعیلی درادامه به یکی دیگر از پروژه های در حال انجام اداره راه و شهرسازی اشاره نمود و گفت: با افتتاح مسیر ارتباطی خاوران – سروستان محور ارتباطی بندرعباس به اصفهان حدود ۱۰۰ کیلومتر کوتاهترخواهدشد.

وی گفت: پروژه های محور از سمت خاوران شهرستان جهرم شروع وبه سروستان، خرامه و ارسنجان ادامه خواهد یافت و با افتتاح این پروژه شهرستان خرامه از بن بست خارج خواهد شد.

images3

رئیس کمیته مدن و صنایع معدنی مجلس شورای اسلامی در ادامه تشریح این پروژه خاطرنشان کرد: با افتتاح این پروژه محور ارتباطی شیراز سروستان خلوت تر خواهدشد و کسانی که بخواهند از جهرم و جنوب استان فارس به سمت شمال کشورحرکت کنند از این محور ارتباطی عبور خواهند کرد.

وی درپایان گفت: محورارتباطی خاوران-  سروستان آسفالت شده است و ازسروستان تا تقاطع جاده خرامه – شیراز به مسافت ۴۰ کیلومتر زیر سازی آن انجام شده است و آماده آسفالت است و از سمت ارسنجان این پروژه درحال تکمیل شدن است .

درباره نویسنده

161مطلب نوشته است .

یک نظر on “آخرین وضعیت جاده خاوران-سعادت شهر درگفت وگو با نماینده سروستان،خرامه وکوار درمجلس”

  • رضا wrote on ۸ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۷:۲۰

    امیدواریم با راه اندازی این مسیر شاهد تحول وتوسعه استان باشیم

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی خاوران آنلاین. محفوظ است.
Powerd by Colex