سرنوشت شورای شهر چهارم خاوران چه خواهد شد؟؟؟

سرنوشت شوراي شهر چهارم خاوران چه خواهد شد؟؟؟

SGG70CAOAC7BYCAVM9GYTCAXF27OTCAWGPWQPCAL28879CAQZDJAHCAK4PP6ICA9WLWRDCAS50U2ZCA4SGNF8CAZGXQRQCAZPQLH1CA8I4K7FCAFDFXPVCAYVCN4MCAYEG4YRCAYOWE66CABCY99WCAK09LLD

چند روزی بیشتر به زمان شروع فعالیت چهارمین دوره شورای شهرباقی نمانده است. و حالا باید اعضای جدید استارت کار خود را به صورت رسمی بزنند .

آنها با چالش های زیادی روبرو هستند. سر و سامان دادن به وضعیت شهری که درهر دوره از شورای شهر گرفتار اختلافات بین شهردار و شورا شده است.شهری که هیچ وقت به آنچه که لایقش بوده نرسیده ،خاوران نیاز به هوای تازه دارد. جوانان پر انرژی شورای شهر باید همت کنند تا گرد و غبار نا امیدی را از خاوران دور کنند.باید خاوران را برای همه خاورانی ها خواست نه عده ای خاص،منافع شخصی،گروهی و طایفه ای را نباید بر منافع شهر ترجیح داد. ما به شما امیدواریم .

این گوی و این میدان بسم الله شروع کنید برای آبادانی شهری که لایق بهترین هاست، راه سخت است ولی شما می توانید چون بهترین ها از نگاه مردم بوده اید. نکند چهار سال بگذرد و باز مردم افسوس بخورند که ای کاش در انتخابمان دقت کرده بودیم.پس کاری کنید که مردم به انتخاب خود افتخار کنند. شهروندان فهیم در راه تلاش برای آبادانی خاوران عزیز.پشتیبان شما هستند.

درباره نویسنده

748مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی خاوران آنلاین. محفوظ است.
Powerd by Colex