مسیرجهرم-خاوران-اصفهان ۱۰۰کیلومتر کاهش می یابد؟

مسیرجهرم-خاوران-اصفهان 100کیلومتر کاهش می یابد؟

IMG_0073

درحالی که در سال۱۳۸۹ نماینده مردم شهرستان جهرم از کاهش ۱۰۰کیلومتری مسیر جهرم-اصفهان باراه اندازی جاده کمربندی خاوران خبر داده بود اما مردم شهرستان هنوز منتظر افتتاح وبهره برداری از این مسیر مهم ترانزیتی هستند.

به گزارش خاوران آنلاین،اگرچه مسیر ۳۵کیلومتری خاوران-سروستان به صورت موقت به بهره برداری رسیده است اما به دلیل انجام نشد مسیر سروستان-خرامه وخرامه-ارسنجان-ارسنجان-سعاد تشهر متاسفانه هنوز امکان استفاده از این جاده ترانزیتی برای مسافرانی که بخواهند از خاوران یا جهرم به اصفهان سفر کنند فراهم نشده است.

خبر زیر مربوط به سالهای گذشته است که به نقل از وبلاگ خاوران به شرح زیر برایتان نقل می کنیم:

نماینده جهرم درمجلس شورای اسلامی گفت: با بهره برداری از جاده کمربندی  جهرم-خاوران-سروستان-سعادت شهر،مسیر اصفهان تا جهرم ۱۰۰کیلومتر کوتاه تر می شود.
دکتر محمدرضا رضایی ، با اشاره به احداث جاده ترانزیت که از شهرهای جهرم،خاوران ،سروستان، خرامه ،ارسنجان،سعادت شهر عبور می کند، اظهارداشت: با بهره برداری از کمربندی دوم فارس واتصال جهرم به سعادت شهر از این طریق،مسیر جهرم تا اصفهان ۱۰۰کیلومتر کوتاه تر می شود.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بخشهای زیادی از این مسیر احداث شده است اظهارداشت: عبور این جاده از شهرخاوران،موجب توسعه این منطقه خواهد شد.
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود با اشاره به نامناسب بودن روکش آسفالت ورودی شهر خاوران (از سمت جاده شیراز-جهرم) اظهارداشت: عملیات روکش آسفالت این مسیر دراولین فرصت آغاز خواهد شد
نماینده جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: بهره‌برداری قطعی از محور خاوران ـ سروستان نقش بسزایی در توسعه و عمران این منطقه دارد.
وی اظهار داشت: دولت توجه ویژه‌ای در خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مناطق محروم دارد و در این مورد گام‌های بسیار زیادی برداشته است.
وی افزود: با توجه به نگاه ویژه دولت به مناطق محروم، لازم است مسئولان همت بیشتری در خدمت رسانی به مردم این مناطق داشته باشند.
رضایی با اشاره به احداث محورهای جهرم ـ خاوران و خاوران ـ سروستان بیان داشت: این جاده آخرین مراحل اجرایی خود را طی می‌کند و به صورت موقت بهره‌برداری از آن آغاز شده است.
وی ابراز داشت: بهره‌برداری قطعی از این محور نقش بسزایی در توسعه و عمران این منطقه دارد.

درباره نویسنده

161مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی خاوران آنلاین. محفوظ است.
Powerd by Colex